Цукрозамінники

Цукрозамінники діляться на натуральні та синтетичні.


Синтетичні цукрозамінники не несуть користі, їх можна використовувати в раціоні для заміни цукру не більше року - для попередження алергічних реакцій та інших негативних проявів. Наприклад, huxol, milford - не погані за смаковими якостями, але забороняються до застосування дітьми, вагітними і жінками, що годують.


Натуральні - безпечні до використання дуже тривалий період (все життя), чудово замінюють цукор, тим самим знижуючи калорійність раціону і допомагають людям страждаючим діабетом не обмежувати себе в солодкому. Мало того – корисні, не викликають карієсу та інших зубних захворювань.

Натуральні цукрозамінники представлені в нашому магазині - Ерітрітол (еритрол, еритріт), Стевія (Stevia), SoloSvit.


Еритрол - абсолютно нешкідливий, має характерний післясмак - холодок. За солодощами приблизно - 70% від солодощі цукру.

Стевія – екстакт однойменної трави, якою користувалися ще наші прабабусі. Слаще цукру приблизно в 3 рази. З мінусів - характерний трав'янистий смак і аромат, що підходить не всім.

SoloSvit (СолоСвіт) – найкращий, повністю натуральний цукрозамінник двох видів – з основою на Стевії, і другий – з додаванням сукралози. Немає присмаків, гіркоти, 0 калорій. Підходить для термообробки та не втрачає солодощі. Дозволений дітям, вагітним і мамам, що годують, а також при діабеті. Не має шкідливих добавок у складі! Є в різних фасуваннях – саші, які зручно взяти із собою та економічні упаковки. Виробництва України.

У нашому інтернет-магазині "Живи Здорово" ви можете купити всі необхідні продукти для дієти Дюкан в одному місці Київ, Одеса, Україна.Цукрозамінник Huxol, 1200 таб.
Можно на этапах

96.00грн.

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Popular Products