Як схуднути на Дієті Дюкан

"Живи Здорово" - інтернет-магазин продуктів для Дієти Дюкан, Україна.

Перед багатьма людьми рано чи пізно постає питання: як скинути кілька зайвих кілограмів?

Відповідей багато: заняття спортом, прийом різних БАДів, акупунктури, масаж, "швидкі дієти" і т.п.


Багато систем вже випробувані Вами, але вони або не допомогли або допомогли, але не на довго.


Усі наведені методи діють лише зі зміною своїх харчових звичок. Усі розуміють – харчуватися потрібно Правильно. Що таке харчуватися правильно? Ні, це не обмеження порцій та калорій і не означає, що їсти можна тільки траву та сирі овочі.

Правильне харчування – це надходження в організм та засвоєння тих речовин, які необхідні для заповнення витраченої енергії, побудови та відновлення тканин, регулювання роботи всіх органів та систем організму людини, а саме білків, жирів та вуглеводів.


Набрати вагу можна з різних причин – переїдання, стрес, сидячий спосіб життя, гормональні збої, хвороби.


Французький дієтолог, Доктор П'єр Дюкан розповів усьому світу спосіб легкого порятунку від зайвої ваги без обмежень кількості їжі, часу споживання та головне зберігаючи Ваше здоров'я! Для цього не потрібно приймати ніякі БАДи, ходити на тренування, що виснажують. Потрібно тільки ... багато є!


Він склав список зі 100 дозволених продуктів, до яких входять білки, жири та вуглеводи. І не дарма девіз дієти Дюкана говорить "Їж стільки, скільки хочеш"!


Дієта складається з чотирьох етапів:


1. Атака - перший і найкоротший етап, на якому Ви за короткий термін втратите від 2-х до 7-ми кілограм. Триває від 2 до 7 днів (дозволено у будь-якій кількості м'ясо, птиця, риба, морепродукти, яйця, знежирені молочні продукти в необмеженій кількості)


2. Чергування - залежно від кількості зайвої ваги, в середньому -1 кг на тиждень (продукти першого етапу + овочі та додаткові продукти)


3. Закріплення - найнеобхідніший і найважливіший етап закріплення досягнутої ваги, збереження краси постаті у майбутнє. Дається 10 днів на закріплення кожного втраченого кілограма (до основних продуктів додаються хліб, твердий сир, фрукти та ін.)

4. Стабілізація - головним складником Дієти є вівсяні висівки, які потрібно вживати щодня! Вони абсорбують шкідливі речовини та виводять їх із кишечника; знижують калорійність денного раціону на 30%! Довічно лікар прописує вживати вівсяні висівки щодня, 3 столові ложки.


Якщо Вас зацікавив широко відомий метод Дюкана, ми готові допомогти Вам у виборі та доставці необхідних продуктів, завжди проконсультуємо та дамо пораду про те, як легко попрощатися із зайвими кілограмами!


Кому підходить Дієта?


Тим, кому необхідно втратити понад 7 кг зайвої ваги. Людям, які не можуть відмовити себе в солодощах та любителям м'яса та морепродуктів. Для тих, хто не хоче зважувати порції їжі та вираховувати калорії.


Ваш найкращий помічник,

Живи Здорово

 


Телефонуйте за телефонами:


(050) 880-16-64


(063) 893-90-90


(067) 970-39-32


Пишіть на електронну адресу:


zakaz@re-live.com.ua