Сиропи та джеми

Сиропи та джеми
Солодкі сиропи та джеми без цукру, вуглеводів, жирів і навіть фруктів - Ви зможете знайти у нашому асортименті.
Вони мають ідеальне співвідношення харчової цінності для тих, хто хоче підтримувати себе в ідеальній формі або скинути кілька зайвих кілограмів і є при цьому солодощі.

Основна відмінність у виробниках цієї продукції полягає у складі (натуральні чи синтетичні інгредієнти) та харчової цінності.

Сиропи та конфітури (варення) ТМ "Mr.Djemius" - мають повністю натуральний та нешкідливий склад. Ці продукти можна вводити навіть у дитячий дієтичний раціон. Смаки натуральні, тому що всі натуральні інгредієнти, не містять ароматизаторів, найгустіші з лінійки всіх виробників. Низьковуглеводні та низькокалорійні.

Сиропи ТМ "ФітПарад" - виготовлені на натуральному цукрозаміннику. Мають дуже природні смаки. На етикетках вказано подвійні смаки, наприклад, Полуниця – Фрукт кактуса або Малина – Мелісса, але головний, відчутний смак той, що стоїть на першому місці. Безвуглеводні. Дозволені при діабеті будь-якого типу.

Сиропи ТМ "Чорне море Light" та "Cirrus Light" - більш рідкі, у складі синтетичний цукрозамінник. Цілком не містять вуглеводів. Найбільше підходять для приготування коктейлів, желе, кремів. Ступінь солодощі сиропу до води – 9:1. Дуже вигідна та економічна витрата.

Сиропи, джеми та пасти ТМ "Walden Farms" - мають натуральний склад. Головна перевага – нульова харчова цінність – 0 калорій. Використовуються як топінги та доповнення до десертів, не підходять для приготування коктейлів.

Всі ці продукти Ви можете придбати у наших магазинах "Живи Здорово" у Києві, Одесі та по всій Україні.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Popular Products